“Tak se ukaž ty náš “milionářu”, kolik sis už vlastně vydělal v tom Tvým slavným MLM ???” (škodolibý úsměv) 😀

Ano ano ano – i já to znám velmi dobře a hlavně když jsem začínal v MLM, tak jsem toto slýchával velmi často od blízkých přátel, kamarádů a lidí od kterých mě to zrovna velmi mrzelo!

Nebyl to vůbec dobrý pocit uvnitř, když víte, že zatím ještě stále začínáte a oni místo toho, aby Vám pomohli, tak si ještě škodolibě přisadí.

Naštěstí né všichni jsou takový – je třeba pokračovat a jít stále dál přes všechny tyto nástrahy a překážky v MLM kariéře, které číhají úplně na všechny, kteří to opravdu dělají!

Pokud někdo tvrdí, že se s ničím takovým nikdy nesetkal, pak to znamená, že to asi ani nikdy pořádně nedělal…

Koukněte se na video a vezměte si ode mne pár základních fíglů a tipů, jak z takových situací vybruslit, jak se říká “bez ztráty kytičky” a hlavně – se vztyčenou hlavou a bez pocitu nějakého selhání, nebo méněcennosti.

To vše dokonce i v případě, že jste v MLM, vlastně nevydělali ještě vůbec NIC! 😉 Zajímá Vás jak na to? Super! Koukněte na video a pokud Vám pomůže, pošlete ho dál 😉 Díky!
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

5 Comments

 1. Jarek
  17.3.2019 @ 8:14

  Perfektni myslenky. Plne se pod to podepisuji. Bohuzel tech co “mlzi” je v nasich mlm stale dost.

  Reply

 2. Adriana S.
  25.5.2019 @ 17:58

  Michale ,úplně s tebou souhlasím. Není třeba lhát a mlžit, to je to nejhorší, co může člověk udělat. Proto potom lidé, když slyší o MLM prodeji, tak dávají ruce od toho pryč. Spousty lidí pověst o MLM zničili a tím zničili i důvěru v produkty a služby, ale věřím, že pořád je ještě čas všechno napravit. Tvá videa jsou inspirující a motivační. Díky.

  Reply

 3. Jana
  30.7.2019 @ 10:24

  Michale, dekuji Vam za vase motivace uzasne myslenky a pribehy. Verim , ze mladi lide se brzo probudi a touto cestou pujdou. Vydelaji si penize ne tim dnesnim otroctvim a falsi, ktera v zemestnani je a bohuzel bude, pokud lide nezacnou premyslet jinak, ale pokud zmeni mysleni, tak si zacnou plnit sve sny a zemestnani opusti. Dekuji Jana

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.