AUTOR

Dobrý den, jmenuji se Michal Karmazín a jsem neúnavným obráncem a ochráncem MLM modelu, díky kterému jsem si i já, kompletně změnil život – to je důvod, proč věřím nejen v MLM jako v nástroj pro rozvoj lidí, ale také v to, že SnySeMajiPlnit.cz a to nejen o Vánocích! 🙂

POZOR! NEPŘEHLÉDNĚTE AKTUALITU PODLE REÁLNÉ UDÁLOSTI:

Jak mě úsilí za kultivaci MLM trhu stálo top-líderskou pozici v “mé” MLM firmě

Ještě bych chtěl dodat, že si velmi vážím všech MLM distributorů, všech MLM společností, kteří tuto práci dělají tak, že předávají hodnotu druhým, ze své vlastní praxe… 

Proč je blog označen provokativním “JINAK”?

 1. Protože vím, že se MLM dá dlouhodobě a úspěšně dělat naprosto bez nátlaku, nahánění, přemlouvání, nebo doprošování či podbízení, pokud máte správný systém práce
 2. Protože vím, že konkurence neexistuje – je pouze spolupráce a některé MLM firmy možná přichází a odchází, nicméně lidé zůstávají a proto se vyplatí navzájem nesoutěžit, ale raději se inspirovat a společně pozvednout mínění o MLM u nás, opět na vyšší úroveň
 3. MlmJinak.cz je zkrátka o multilevel-marketingu od multilevláků a z PRAXE!

Máte zajímavý obsah týkající se MLM? Ozvěte se.

Velmi rád naváži spolupráci s jinými lidmi z branže MLM, kteří mají co říct k tématu. Pokud se budete chtít podělit o svůj návod či příběh na tomto blogu, pak mě kontaktujte.

Váš článek / rozhovor / video / live stream, může být zveřejněn za těchto podmínek:

 1. Prvním předpokladem je, že MLM opravdu aktivně děláte a ne, že o něm jen píšete…
 2. Musíte mít prokazatelné výsledky (obraty, výdělky, splněné soutěže Vaší MLM firmy atd.)
 3. Váš obsah musí být vlastní, praktický, hodnotný pro ostatní z oblasti MLM

Kontakt

Mnoho úspěchů a MLM zdar! 🙂 

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

17 Comments

 1. Martin Ryšan
  9.1.2016 @ 16:36

  Díky za další skvělý blog o tomto úžasném a často špatně chápaném oboru MLM. Těším se na další články!

  Reply

 2. Jaromír Tichý
  11.1.2016 @ 13:21

  V posledním roce jsem narazil na několik vysloveně úsměvných názorů na téma MLM a to i v časopisech, kde bych čekal názor na úrovni – Forbes či First Class. Čtu je nadále, ale začínám je díky tomu brát více s rezervou.
  Vždycky jsem rád četl články lidí, kteří měli osobní zkušenost. Cestopisy od cestovatelů, hudební recenze od muzikantů, rady do podnikání od podnikatelů.
  I novinář je profese. Je k ní třeba talent a řemeslo. Schopnost vstřebat a pochopit věc do hloubky a vyhýbat se předsudkům. To českým novinářům moc nejde. Proto je bídná úroveň české žurnalistiky snad jediné, v čem se shodnu s panem prasidentem Zemanem. 🙂
  Michal Karmazín nejen dobře píše, ale je úspěšný networker a proto má smysl jeho články číst. Ví o čem píše.

  Reply

 3. Jiří Kratochvíl
  22.1.2016 @ 16:31

  Velmi povedený blog. Jsem moc rád, že jsem na něj narazil a že je zde další člověk, který si nevymýšlí informace “z paty”, ale má to fakt z praxe. 🙂 Těším se na další obsah!

  Reply

 4. Martin Rozsypal
  7.2.2016 @ 12:44

  Souhlasím, je super, že vznikl takový blog, někdy mi připadá, že v Česku jsou nejbohatší lidi v MLM, každý je expert, ale v tabulkách výdělku nikde nikdo 🙂 Já MLM miluji a mám v něm své cíle a plány, větší část mé prosperity pochází z MLM, již jsem něco tímto podnikáním vydělal… 🙂 Velká část ,,expertů” na MLM jej buď nikdy nedělala, nebo jen začali a velmi rychle se přemístili k řečnickému stolku… a začali všem ,,radit” jak na to.Držím palce,ať je tento blog směřován pro osvětu a profesionální rady jak úžasné podnikání je obor MLM.

  Reply

  • Lubomir
   22.4.2018 @ 14:16

   Krasny nedelni den pane Martine, po dlouhe dobe jsem se podival na MLMjinak a vidim tady vas prispevek.
   Mate zkusenosti z MLM byznysu. Jaky MLM delate ?
   Mam zajimavou MLM prilezitost, co vas muze posunout. Mate zajem o informace pripadne se potkat ?
   Lubomir z Ostravy

   Reply

 5. Janči
  7.2.2016 @ 23:44

  Zdravim,
  Vas blog resp. web mlmjinak je super, zakopol som o neho uz pred casom, ale az dnes som dal Like.
  O mlm som sa aktivnejsie zacal zaujimat cca. pred 10 rokmi, presiel som zopar mlm firiem, ktore nechcem menovat a zakoncil som svoje najdenie seba sameho v mlm, ktory tiez nechcem menovat.
  Rad by som bol, keby sa mi autor tohto webu ozve, dakujem.

  Reply

 6. Co je hlavním klíčem k Vaší lepší budoucnosti? — Peníze4you
  27.2.2016 @ 10:00

  […] článku je Michal Karmazín a originální článek Co je hlavním klíčem k Vaší lepší budoucnosti naleznete pod […]

  Reply

 7. Chromcová Ilona
  1.5.2016 @ 18:08

  Jsem nadšená,je úžasné že se lidé konečně mohou dozvědět informace o systému MLM od lidí,kteří jsou díky své poctivé a svědomité práci na vrcholu.V MLM jsem letos již 11 let a jsem vděčná i sama sobě,že jsem se rozhodla jít za svým snem.Finanční svoboda,tým lidí i spokojení klienti jsou mou odměnou.Vřele doporučuji jít cestou nejspavedlivějšího systému odměňování.Poznáte pravdu kdo jste.Ilona TIENS.

  Reply

 8. Jiří Boček
  2.5.2016 @ 22:07

  Chválím Vám Michale tuto aktivitu a moc za ni děkuji. MLM je famózní a dle mého i nejspravedlivější byznys model a odměňovací systém. Těším se na další příspěvky, případně i na aktualizace příjmů jednotlivců, nebo obratů firem, i když tyto informace jsou velice zavádějící. Mnoho úspěchů Jiří Boček

  Reply

 9. Pavel Vavřík
  5.1.2017 @ 14:29

  Dobrý den,
  rád bych Vás pane Karmazíne poznal osobně, myslím že bychom mohli najít společnou cestu. Zastupuji v ČR projekt o Novém druhu dopravy a sháním pro naše partnery benefity.
  Benefit jako lepší zdraví.

  Reply

 10. Dáša
  21.2.2019 @ 22:16

  Učím se, učím se, učím se. Nejen od svých sponzorů v mojí MLM firmě, ale i každým článkem a videem zde. Je to perfektní materiál pro školení lidí v týmu, inspirace pro moje vlastní školení. Je to neuvěřitelný, že někdo zdarma poskytuje tak hodnotné informace. Moc se klaním za tento přístup a vážím si tvé práce, Michale. Jsem na začátku, mám tým, pracujeme. Ještě není čím se chlubit, ale jsem rozhodnutá vytvořit ten nejlepší tým a pomáhat lidem s jejich rozvojem. MLM je úžasná příležitost pomáhat a přitom se seberalizovat. Na žádné škole tě nikdo nic takového nenaučí. Děkuji:-)

  Reply

 11. Adolf
  1.3.2019 @ 20:43

  Super informace. Pořád se učím a dozvídám něco nového. Vážím si lidí co něco dokázali a něco umí. Jsem rád, že mám tu čest, s tebou spolupracovat. Děkuji za to Michale.

  Reply

 12. Lukáš Svoboda
  27.3.2019 @ 17:21

  Michale super nápad. Díky za MLM osvětu v ČR 🙂

  Reply

  • Michal Karmazín z MlmJinak.cz
   10.4.2019 @ 10:21

   Je to naše společná práce Lukáši, já Ti děkuji za koment a držím Ti palce na Tvé MLM cestě – stojí to za to! 🙂

   Reply

  • Jan
   28.10.2020 @ 20:34

   Super prednáška.

   Reply

 13. Lubomír Dostál
  13.11.2019 @ 13:18

  Dobrý den pane Karmazíne.

  SKVĚLÉ. Již mnohokrát jsem slyšel Vaše jméno ale nikdy jsem si nemyslel, že jste tak moc dobrý. Vaše videa vysvětlující MLM jsou jak jinak než VELICE SKVĚLÁ.
  Mimo jiné jsem se dočetl, že by jste nám případně mohl pomoci.
  Máme velice skvělý MLM a to že si každý kdo se k nám přidá může sepsat smlouvu, vybrat si auto z naší nabídky a zapojit se do našeho týmu a propagoval a šířit naší nabídku, že každý kdo by chtěl mít nové auto a to dokonce každé tři roky a ještě zajímavý příjem tak se má možnost přidat.Vzhledem k tomu, že auta v našem státě jsou docela stará, tak si myslíme, že se jedná o velice záslužnou nabídku ale zájem je docela malý. Mysláte si, že by jste nám mohl poradit co děláme ěpatně? Předem MOC děkujeme. Dostál Lubomír 3lubkoo@seznam.cz

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.