A je tu poslední část know-how, kterou završíme mini-seriál s názvem “10 vlastností úspěšných vedoucích v MLM”. Ale nejdřív ještě malá rekapitulace, co již víme a známe a které vlastnosti úspěšných, jsme jen tak letmo probrali v předchozích příspěvcích:

 1. Touha chtít
 2. Motivace a cíl
 3. Správné návyky a vytrvalost
 4. Pozitivní postoj
 5. Umění se učit z chyb
 6. Přijmutí odpovědnosti a (pro)aktivita
 7. Důvěra v sebe a ve své schopnosti
 8. Pomáhání lidem v týmu
 9. Systém práce umožňující duplikaci

A co je tedy tou poslední ingrediencí úspěchu vedoucích v MLM?

Prozradím Vám to: JÍT VŽDY SÁM PŘÍKLADEM A REPREZENTOVAT VAŠI FIRMU / VAŠE POSLÁNÍ NEJLÉPE, JAK JEN MŮŽETE!

A proč zrovna těmito vlastnostmi, uzavíráme kompletní desítku? No protože, pokud se nebudeme my sami řídit předchozími 9ti věcmi, které jsme probrali, pak na všechna pravidla můžeme zapomenout, jelikož je nebude používat ani náš tým!

K úspěchu toho opravdu více nepotřebujete!

Nemusíte se snažit učit nějaká další složitá pravidla, dovednosti, či vlastnosti, stačí Vám aplikovat do praxe opravdu pouze těchto 10 nejdůležitějších! Ale bez toho, abychom začali u sebe, to prostě fungovat nebude. Jít vždy příkladem svým lidem, chovat se tak a být takovým člověkem, jaké bych já sám chtěl mít ve svém týmu – to je klíč!

A hlavně, jít příkladem už ve chvíli, kdy má moje skupina ještě „nula“ spolupracovníků! Jak chcete přitáhnout k sobě úspěšné lidi, když jim nedáváme ani správný vzor, který by je mohl inspirovat? Dávejte svým přístupem lidem ten správný vzor a přitáhnete k sobě lidi, které chcete a které potřebujete. Funguje to absolutně!

Budou to lidé, kteří budou vyznávat ty stejné hodnoty, jako Vy a Váš vzniklý tým bude reprezentovat Vaši firmu tak, že na Vás budou moci být, majitelé Vaší MLM společnosti hrdí! A Vy budete ve výsledku velmi, velmi úspěšní vedoucí se kterými, bude chtít spolupracovat jednoduše téměř každý, koho osloví Vaše MLM příležitost!!

A až se tak stane, zůstaňte stále pokorní, užívejte úspěchu a žijte svůj život podle Vašich představ a bez omezení. Dělejme dál tuto skvělou práci, respektujme konkurenci, která je naším spojencem v boji proti farmaceutické lobby (teď mám na mysli Wellness firmy) a společnými silami dál kultivujme MLM trh v tuzemsku, který to jistě stále potřebuje…

Závěrečné poděkování a přání

Děkuji Vám, pokud jste dočetli celý mini-seriál “10 vlastností úspěšných vedoucích”, až sem a pokud se mi podařilo inspirovat Vás aspoň jednou myšlenkou, pak to mělo smysl a budu rád za jakékoliv Vaše názory v komentářích pod články.

Přeji Vám z celého srdce, ať v tomto roce zažijete velký úspěch v tom, čemu se věnujete co Vás baví, co máte rádi a co Vás naplňuje. Žijeme jen jednou! 🙂
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

6 Comments

 1. Jitka
  2.2.2016 @ 15:33

  Skvělé články. Ze srdce vám Michale děkuji 🙂 Žijte krásně v hojnosti, zdraví a lásce 😉

  Reply

 2. mirka syrová
  4.6.2016 @ 16:52

  Naprosto dokonalé čtení,je to jen o tom se ROZHODNOUT !!!

  Reply

 3. Renata
  12.10.2016 @ 13:05

  Krásně popsané, pravdivé a důležité. Díky moc 🙂

  Reply

 4. imrich Bodnar
  19.3.2017 @ 17:07

  dakujeme super pomocka

  Reply

 5. jiřina prokopová
  26.7.2020 @ 4:57

  Michale děkuji ti za to co pro nás děláš, už skoro rok dostávám tvoje emaily neskutečně moc mi pomáhají v mojí práci a těším se na Akademii do Brna a tím si splním další můj sen Jiřina

  Reply

 6. antigoni saroulaki
  8.1.2022 @ 12:11

  Michale dekujeme je touzitecny nastroj,pomucka .

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.