Tento výrok se často používá při situaci, kdy pravá či levá noha binárního stromu přerůstá tu druhou s velmi výrazným rozdílem obratu. Když toto nastane, může to některé distributory znepokojit, nicméně chytří síťaři o tzv. „utečené neboli ustřelené noze“ uvažují, spíše jako o požehnání či daru. Pokud Vám totiž uteče jedna noha v „bináru“, tak víte naprosto přesně, kde musíte pracovat (budovat obrat), abyste se kvalifikovali na výplatu provizí.

Pojďme si to ukázat na příkladu. Dejme tomu, že Vám Vaše MLM firma vyplatí 50 USD za každých 500 USD obratu ve slabé noze ku 1.000 USD v silné noze binárního stromu. Jinými slovy jedete v systému bináru 1:2 resp. 2:1 a systém Vám platí 10 procent ze slabší nohy. Teď se vraťme k jádru pudla a představme si, že Vám tedy uteče jedna z binárních noh takovým způsobem, že bude každý výplatní cyklus tato extrémně silná větev produkovat ne jen 1.000 USD, ale rovnou 100.000 USD! Myslíte, že je to problém? Není!

Jediné, co musíte dělat, když taková situace nastane je, že budete pracovat jen na jedné (protější / slabší) noze a jen tam bude třeba navyšovat obraty. Takže co je na tomto prosím špatně? Nic na tomto špatně není! „Utečená noha v bináru“ znamená, že musíte pracovat jen na jedné (té druhé) noze proto, abyste dostali zaplaceno.

Pokud můžete do budování sítě investovat např. týdně 20 hodin, pak v tomto případě, můžete celých těchto 20 hodin práce vynaložit jen do jedné, té slabší nohy a o to více vydělat. Když Vám žádná z Vašich dvou binárních nohou „neutíká“, pak musíte budovat nové distributory na obou stranách. Proto tzv. “utečení nohy”, neznamená v binárním systému nic jiného, než velmi pozitivní věc! A tímto je snad tento mýtus vyvrácen….
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

2 Comments

  1. eva
    8.4.2019 @ 20:20

    dikyy dikyyyy-

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.