Čtvrtou přísadou z 10ti nejdůležitějších věcí není nic jiného než POZITIVNÍ POSTOJ. Taky už jste někdy slyšeli doporučení, že pokud chce člověk něčeho dosáhnout, tak by si měl v duchu představovat, že toho úspěchu již dosáhl?

Zkusit si každý den představit, jaké by to bylo a jak bych se cítil, kdybych už byl ve vysněném cíli? Myslíte si, že to může vůbec pomáhat a že to může fungovat? Určitě to funguje, jelikož dochází k správnému ovlivňování podvědomí, ale za předpokladu, že dokážete svoji mysl udržovat v pozitivním módu.

Víte co jsou to žrouti snů?

Jsou to všechny Vaše pochyby o Vás samotných. Někdy Vaše pochyby a nedůvěru ve vlastní schopnosti ještě posilují dokonce i Vaši nejbližší – partner(ka), rodina, kamarádi, kteří se Vás spíš snaží chránit před případným neúspěchem.

Známí, kteří Vám berou sebedůvěru tím, že Vás přesvědčují o tom, že to nedokážete, Ti naopak mají obavu z toho, co kdybyste náhodou uspěli… Jinými slovy, pokud chcete uspět, pak potřebujete zajistit, aby Váš postoj a Vaše myšlení zůstalo pozitivní stůj co stůj.

Já vím, že je to někdy těžké, když máte negativní okolí, v médiích ve zprávách samé tragédie a v práci samé stížnosti od kolegů, jaké trable v životě musí řešit.

Jak se tedy vypořádat s negacemi v okolí?

Je třeba prostě kontrolovat, co si pustíte do své hlavy a také to, s kým trávíte svůj drahocenný čas a koho necháte, aby Vás ovlivnil. Víte o tom, že každý z nás je průměrem svých asi 5ti lidí, se kterými tráví nejvíce času? To je zřejmě důvod, proč úspěšní lidé tráví svůj čas zase s úspěšnými lidmi.

Jak si udržet svůj pozitivní postoj každý den?

Jednoduše je třeba se začít radovat ze života a z věcí, které již dnes bereme samozřejmě. A co se tím myslí? Víte, jaké je štěstí, že žijeme právě v této době pokroků, které nám zjednodušují život každý den?

Uvědomujete si, jaké máme štěstí, že se můžeme každý den probudit do nového dne a pozitivně ovlivňovat nejen budoucnost svou, ale i svého okolí?

Víte jaké máme štěstí, že máme 2 ruce, 2 nohy nejsme nemohoucí a můžeme pracovat? Víte, jaké máme štěstí, že žijeme ve svobodném světě, kdy můžeme žít, pracovat nebo trávit dovolenou na kterémkoli místě na Zemi?

A to není zdaleka vše!

Každý den můžeme lidem díky MLM dávat zdraví, nebo výdělek a vůbec naději na lepší budoucnost… No není zrovna tohle několik „sakra“ dobrých důvodu, vstávat každé ráno s úsměvem a s neoblomným pozitivním postojem se vrhnout s chutí a zápalem do práce? Pokud to dokážete, pak jste k úspěchu zase o něco blíže!

Co říci na závěr?

Na závěr jen dodám, že pozitivní postoj je „nakažlivý“. Každý pozitivně naladěný vedoucí v MLM pak tímto způsobem vytváří celé pozitivní týmy, které logicky produkují dobrou pracovní atmosféru, která jde ruku v ruce nejen s chutí do práce, ale i s požadovanými výsledky, tedy obratem.

Proto posilujte svůj pozitivní postoj každý den tím, že si hned ráno po probuzení “odpřemýšlíte”, jaké máte štěstí zrovna Vy…

Na negace prostě už jednou pro vždy zapomeňte! Vyžeňte z hlavy myšlenky na věci, které nemůžete změnit a už nežijte nikdy víc minulostí! Jste nyní tady a teď! Záleží pouze na dnešku a na tom, co uděláte teď, abyste na tom byli zítra zase o něco lépe.

Nečekejte na NIC a začnete s pevným pozitivním postojem nejpozději už hned od zítřejšího rána! 🙂
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

2 Comments

  1. Jarek
    20.1.2016 @ 6:43

    Děkuji!!!????????????

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.