Jak se stát úspěšným v síťovém marketingu? Univerzální návod neexistuje, ale přeci jen vám chci poradit kroky, které vám cestu k úspěšnosti, výrazně urychlí.

Přečtěte si důležité složky úspěchu při náboru a získávání nových zákazníků. Když jsem se seznamoval s MLM, neznal jsem přesně cestu k úspěchu, ale byl jsem odhodlaný ji najít.

Měl jsem návyky, které jsem dělal každý den.

  • Naučil jsem se překonávat strach z odmítnutí a reagovat na něj. Stanovil jsem si při oslovování cíl každý den dostat denně opakovaně „NE“ – to mi při překonání strachu pomohlo a mohl jsem se soustředit na dosažení úspěchu.
  • Přiznám se, že jsem neměl příliš rád hledání nových zákazníků, tak jsem se zaměřil na tvorbu obsahu. Důslednost a pravidelnost mi pomohla získat pozornost lidí. Přestože na začátku to nepřinášelo okamžité výsledky, po čase se začaly hromadit spousty kontaktů, a to bez placené reklamy.
  • Co jsem udělal jako třetí věc, bylo, že jsem se každý den vzdělával a rozvíjel.

Na začátku, když jsem neměl dostatek peněz, jsem četl knihy o MLM. Jakmile jsem začal vydělávat peníze, začal jsem investovat do sebe a najímat si lidi, kupovat kurzy, účastnit se akcí v zahraničí atd.

To je to, co opravdu posunulo můj život na jinou úroveň. Trvalo mi dlouho, než jsem dosáhl prvního roku s obratem milionu, ale jakmile se mi to podařilo, bylo opravdu snadné to zdvojnásobit a poté zdvojnásobit znovu a od té doby stále pokračovat.

Co bych udělal dnes jinak?

Platilo by stále, že snažit se získat 20 „NE“ na den by byl dobrý nápad? Ano, naprosto. A proč to nedělá víc lidí? Protože je to těžká práce.

A když chcete tvořit magnetický obsah? Jak dlouhé by video mělo být?

Ptáte se, jaký obsah vám teď nejvíc pomůže? Nemusíte vytvářet videa trvající deset minut. Místo toho dělejte videa trvající 10, 20 nebo 30 sekund.

Získáte mnohem větší odezvu, než já získal dříve ze svého obsahu, kdy jsem se vždy snažil o maximální hodnotu. Jenže někdy méně je více.

To bych udělal dnes jinak. A samozřejmě co se týče seberozvoje, tak to by zůstalo stejné, na tom bych neměnil nic.

Rád bych se dozvěděl vaše zkušenosti. Jakou rutinu máte vy? Co je to, co děláte každý den a myslíte si, že je skutečně důležité?

Jaké jsou 4 složky úspěchu, při vyhledávání kontaktů a při náboru?

Existují čtyři P úspěchu v síťovém marketingu: Prezentace, Postoj, Podpora a Perspektiva. Postupně vám je představím.

Prezentování

Klíčové je neustále prezentovat informace které máte na základě potřeb lidí kolem vás, ale je třeba to dělat tzv. proaktivně – tedy nečekat a aktivně oslovovat a navazovat kontakt s co nejvíce lidmi.

Domluvit si schůzky, rozesílat vzorky a prezentovat svůj produkt, službu, nebo příležitost. Jak už jsem nakousl, důležité je prvně zjistit, kdo je otevřený vašemu nabízenému řešení.

Síťový marketing není magický ani mystický. Je to jako jakákoli jiná kariéra založená na výkonu. Pokud o svém podnikání neřeknete nikomu, nebudete vydělávat peníze.

Stejně tak, pokud se do síťového marketingu zapojíte, ale nepřijmete aktivní přístup, nebudete dosahovat výsledků.

Pamatujte, že nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte – hypotéky, nemovitosti, nebo jiný prodejní segment – neustálý příliv nových kontaktů je vždy nezbytný.

Pokud se vážně chcete stát v síťovém marketingu nejlepšími, musíte vždy mít systém na neustálý příliv nových kontaktů.

Postoj

Nenechte se ovlivnit názory ostatních. Nenechte se vyřadit ze hry “negáči” a hatery na sociálních sítích. Máte-li víru v to, co děláte, bez ohledu na vnější přijetí, jste silní.

Síťový marketing má moc změnit váš život. Musíte to vědět. Mnoho lidí nemá postoj k síťovému marketingu, ale vy byste měli mít.

Buďte jako člověk, který není vyděšený falešnými informacemi. Ignorujte negativní hlasy a soustřeďte se. Nepotřebujete přijetí nebo souhlas ostatních, musíte zůstat věrni sami sobě.

Podpora

Je váš potenciální zákazník otevřený pro další informace? Sdílejte s nimi relevantní informace. Nesnažte se něco vnutit lidem, kteří nejsou otevření.

Přemýšlejte o síťovém marketingu jako o obchodu, protože to přesně je. Nabídněte jim pomoc a podporu, pokud ji budou potřebovat. Podporujte je ve vyřešení jejich potřeb přes vaši příležitost. To je normální přístup.

Zjistěte, zda jsou otevřeni a zájem o výhody vašeho produktu nebo služby. Pokud ano, podělte se s nimi o další informace. Nepotřebujete utrácet peníze, abyste urychlili své výsledky.

Perspektiva

Chci, abyste skutečně změnili svou perspektivu – ta je klíčem k získání lepších výsledků. Kde trávíte většinu svého času ve své mysli?

Zaměřujete se na své problémy a věci, které vám nevyhovují? Soustředíte se na všechno, co se vám nedaří nebo vás rozčiluje? Většina lidí je programována k tomu, aby si všímali všech negativních věcí.

Já vás však vyzývám, abyste se více zaměřili na to, co ve svém životě opravdu chcete. Co to znamená pro síťový marketing? Síťový marketing může přinést skutečnou svobodu, můžete si vytvořit pasivní příjem, kdy vyděláváte více peněz, než utrácíte.

Chci vám připomenout, že síťový marketing může skutečně přinést absolutní svobodu, pokud se budete soustředit na své cíle a vytrvale na nich pracovat.

Před spaním si vytvořte ve své mysli obraz toho, jaký život byste chtěli žít, pokud byste měli tu svobodu. Nejde jen o peníze, ale také o to, jak byste trávili čas a co byste zažili.

Věnujte čas vizualizaci těchto představ před spaním. Zeptejte se sami sebe, jak byste se cítili, kdybyste dosáhli svých cílů, a jak byste poznali, že jste na správné cestě.

Představte si interakce s lidmi, kteří vám obdivují vaše úspěchy, vidíte se na pódiu děkovat svému týmu. Čím více a silněji budete tyto obrazy formulovat ve své mysli, tím rychleji uvidíte změnu ve svém životě.

Pokud skutečně vážně myslíte, že chcete být nejlepší v síťovém marketingu, rád vám pomůžu. Chcete více knowhow, jak na opravdový úspěch v našem oboru? Fajn, pokračujte ve čtení, něco pro Vás mám..

Kde lze získat ZDARMA milionové rady jak ovládnout MLM? Od lidí, kteří už jsou na topu?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

 

 
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.