Zažili jste něco, co vám obrátilo život vzhůru nohama? Potkalo vás neštěstí v rodině, nebo v blízkém kruhu přátel a nevíte, jak se s tím vypořádat?

Pokud se po takové zkušenosti chcete vrátit k podnikání v síťovém marketingu, ale nejste si jistí, jak… tak vám třeba následující řádky pomohou…

Vždy budete mít oporu

Jak se vrátit po tragédii zpátky do procesu? Jak dostat tým zpátky na správnou cestu? Necítíte se stejně pohodlně a sebevědomě, jako předtím?

Je mi moc líto, že si tohle musíte prožívat a že jste zažili hlubokou ztrátu. Jste stateční a úžasní, že i přes to všechno, se chcete vrátit zpátky na cestu za svými sny, jelikož spousta lidí by to na vašem místě už dávno vzdala.

Čest všem, kteří se chcete vrátit zpátky a pomáhat druhým měnit jejich vlastní svět, i když ten váš byl otřesen. Vážně, moc si toho vážím.

Nedokážu si představit, co právě prožíváte, ale chci pro vás udělat vše proto, abych vám pomohl.

Pamatujte, nikdy v tom nejste sami.

Jiným pohledem

Zamyslete se na chvilku. Co by si přál náš blízký přítel, o kterého jsme přišli?

Pokud věříme, že se na nás jejich duše dívají a že jsou si vědomi toho, co děláme, i když už mezi námi nejsou, pak věřím, že nás chtějí vidět šťastné a plné života.

Pro ně bude nejdůležitější, že se nebudeme utápět ve smutku a vrhneme se do života ještě více, než kdy předtím.

Určitě si říkáte, že mně se to snadno mluví…

Jasně, vážně si nedokážu představit, co zrovna teď prožíváte. Ale rozhodně mi to není jedno, jsem s vámi a chci, abyste se cítili alespoň o kousek líp.

Zkusme se na nešťastné události v životě podívat trochu jinak:

  • Co když oni vědí, co děláme?
  • Co když nás nechtějí vidět nešťastné?
  • Co kdybychom jejich památku uctili tím, že budeme chtít od života více?
  • Co když je uctíme tím, že naše činy budou mít pozitivní dopad, nejen na památku jejich jména, ale i na ostatní?

To je jen pár způsobů, jak můžeme nad naší ztrátou přemýšlet jinak.

Ale mám tu ještě jeden možnost – i když pro některé asi nebude snadné ji slyšet, ale čest těm, kdo se nad tím vůbec odváží jen přemýšlet.

Když byste opustili tento svět, chtěli byste, aby vaši milovaní žili ve smutku, nebo byste jim přáli naplněný život plný štěstí?

Váš příběh je mocný

Znám kolegy v network marketingu, kteří si prošli zneužíváním, vyhořením, ztrátou vůle žít a určitě jsou mezi námi takoví, kteří bohužel podobných tragédií zažili mnohem víc…

Věřím tomu, že stojí za to se podělit s ostatními o své příběhy. O depresích, smrti a strachu. Povězte lidem o tom, co se vám stalo a jak se cítíte.

Uctěte památku těch, na kterých vám záleží.

Ukažte jim, že by na vás mohli být pyšní. Buďte silnější a pomozte svým příběhem ostatním, kteří v sobě hledají sílu bojovat se smutkem po jejich ztrátě, nebo jiné tragédii.

Konejte tak, aby na vás byli vaši blízcí pyšní, i když už tu s námi nejsou. Nikdo se nechce po zbytek života utápět ve smutku.

Jaké jsou důsledky toho, že budete myslet tímto způsobem?

Když odjedu a moje žena tu zůstane, nechci, aby byla smutná…

Nechci, aby po našem úžasném společném životě byla nešťastná, jakmile ji navždy opustím. Chci, aby byla šťastná, aby na mě ráda vzpomínala a byla ráda za celý ten čas, který jsme spolu strávili.

Kdybych se na ni mohl dívat i po tom, co odejdu, nechci ji vidět, jak se trápí. To prostě nechci.

Když nás někdo opustí, je to smutné, pro všechny je to rána a zažívají smutek. Ale nemyslím si, že zůstat ve smutku do konce života, by pro naše blízké bylo ctí. Tak to vidím já.

Chápu, že to není téma, o kterém by se dalo jednoduše diskutovat… 🙁

Moc mě mrzí, pokud jste ztratili někoho blízkého a doufám, že se v životě nezastavíte a budete pokračovat dál, že v sobě najdete sílu uctít jejich památku a konat věci, za které by na vás byli pyšní.

Doufám, že vám to pomůže…

S nejhlubší úctou k Vám a jejich památce – M.K.

(PS: zkuste se aspoň trošku pousmát, zítra opět vyjde slunce!) 😉


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩JAK NA IMPÉRIUM Z DOMU A BEZ KAPITÁLU?