Zveřejněno dne 13.11.2015

Došel jsem až na vrchol úspěchu ve světě byznysu. V očích druhých je můj život nejspíš ztělesněním úspěchu. Nicméně mimo práce mám jen málo radosti. Na konci je bohatství jen aspektem života, kterému jsem přivykl.

Když teď ležím na nemocniční posteli a promítám si celý svůj život, uvědomil jsem si, že všechno to uznání a bohatství, na kterém jsem si tolik zakládal, zbledlo a ztratilo význam tváří v tvář blížící se smrti.

Steve Jobs

Ve tmě se dívám na zelená světla strojů, které mě udržují při životě a slyším jejich mechanické bzučení. Cítím jak se blíží dech boha smrti. Teď už vím, že když nakumulujeme dostatečné bohatství, aby nám vydrželo po zbytek života, měli bychom usilovat i o něco dalšího, co s bohatstvím nesouvisí. Mělo by to být něco mnohem důležitějšího: možná vztahy, nebo umění, snad sen z mládí…

Bezuzdné následování bohatství nás promění v pokřivené bytosti, jako jsem já. Bůh nám dal smysly a možnost cítit lásku v srdci každého, ne iluzi, kterou přináší bohatství. Bohatství, jež jsem vyhrál v mém životě si nemůžu vzít s sebou.

Mohu si odnést jen vzpomínky vysrážené láskou. To je skutečné bohatství, které vás bude následovat, doprovázet a dodávat vám světlo a sílu k tomu jít dál. Láska může cestovat tisíce mil. Život nemá žádné omezení. Jdetě tam kam chcete jít. Dosáhněte výšin, kterých chcete dosáhnout. Je to všechno ve vašem srdci a ve vašich rukou.

Jaká postel je nejdražší na světě? Nemocniční postel. Můžete zaměstnat někoho, kdo bude řídit vaše auto, někoho kdo pro vás bude vydělávat peníze, ale nikdy nemůžete najmout někoho, kdo by za vás nesl vaši nemoc. Ztracené materiální věci lze nalézt. Ale je tu jedna věc, která nemůže být nikdy nalezena v případě ztráty ~ život. Když jede člověk na operační sál, uvědomí se, že existuje jedna kniha, kterou má ještě dočíst ~ Kniha zdravého života.

Bez ohledu na stadium života v němž se nacházíte, budete každý jednou čelit dnu, kdy se opona zatáhne. Ochraňujte lásku k vaší rodině, lásku k svému partnerovi, lásku vůči svým přátelům. Mějte sami sebe rádi a s láskou opatrujte ostatní.

~ Steve Jobs

A proč je tento dopis Steva Jobse na serveru o MLM?

Je to proto, protože právě v síťovém marketingu (neboli MLM), který má celosvětový obrat cca 200 miliard USD, tvoří celých 60% obratu právě osvěta v oblasti wellness a zdraví.

60% celosvětového MLM obratu tvoří oblast wellness a zdraví

A co si pod wellness v MLM můžeme představit?

Obecně tento velký kus pomyslného MLM koláče pojednává o vedení lidí zpět ke zdravému stylu života se zaměřením na prevenci.

A jak důležité je číst i “Knihu zdravého života”, to nám už miliardář Steve, jasně zdůraznil ve svých posledních slovech…

Neberme to na lehkou váhu a pošleme jeho poselství dál, k dalším lidem!

PS: Pokud se náhodou v této oblasti prevence a zdraví pohybujete i profesně, pak i tento dopis, od tak legendárního člověka jakým Steve byl, je jen dalším důkazem, že to co děláte, má velký smysl! 😉
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

7 Comments

 1. Petr Melcher
  7.6.2017 @ 20:50

  MLM business umožňuje dosáhnout úspěch, ale i to vše o čem píše Steve Jobs v tomto jeho dopise. MLM business není jen o penězích, ale je i o vztazích, lásce a touze pomoci druhým lidem. MLM business s Akunou je také i o zdraví, kvalitními produkty můžeme preventovat zdraví, předcházet civilizačním chorobám, posilováním imunity a detoxikací organismu.

  Reply

  • Michal Karmazín
   24.7.2019 @ 15:27

   Je to tak Petře, držím moc palce a fandím Vám a děkuji za koment.

   Reply

 2. hana nováková
  27.7.2019 @ 10:36

  Přečetla jsem jeho slova jedním dechem. Byl jedním z nejbohatších lidí na této planetě a stejně si zdraví jeho penězi nemohl koupit. Zde si člověk uvědomí, že zdraví a život si člověk nikdy nemůže koupit. Jeho slova by se měla dotknout hlavně těch, kteří se honí za penězi. Vážím se jeho slov a zvláště pak jeho vyznání. Děkuji tam někam nahoru Steeve….

  Reply

  • Michal Karmazín
   27.7.2019 @ 11:33

   Dobrý den Hanko, myslím že jste na to kápla – i když byl Steve jedním z nejbohatších lidí na světě, tak to zdraví, prostě už koupit nešlo – nejen tento jeho vzkaz, ale i vše před tím, co dosáhl, je pro nás všechny, velkou inspirací.

   Reply

 3. Juraj
  19.8.2019 @ 10:30

  Mám na toto téma jedem příběh, můj kolega dělá finance- investice, má ženu a pět dětí. Já se věnuji zdraví a kráse už šest let. Rozhodl jsem se ho oslovit na produkty pro zdraví, jelikož má početnou rodinu a zdraví není nikdy dost. Po registraci a zakoupení produktů, provedl jedou inzerci. Jelikož se mu do byznysu za cca pět dní nikdo neozval ani nezaregistroval, balíček nepřevzal a poslal ho zpět na firmu, místo aby ho rozdělil mezi děti. Taky tvrdím, peníze nejsou vše

  Reply

  • Michal Karmazín
   28.8.2019 @ 11:32

   Absolutně rozumím Juraji a největší problém je, že lidé přehodnotí priority, co se zdraví týká, často až to zdravíčko zahapruje – jenže právě tady je pak otázka, co vše se ještě bude nebo nebude dát zachránit… Čas nelze vrátit – kdo myslí na budoucnost a investuje do prevence, chová se určitě moudře, jelikož nikdy nevíme… Držím palce a i Vám velké poděkování za to, že pomáháte šířit osvětu v oblasti zdraví, kterého jak správně píšete, není nikdy dost 😉

   Reply

 4. Anonym
  26.8.2019 @ 22:30

  Myslím, že jste ten text nepochopily. T

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.