Druhou vlastností, která tvoří know-how úspěšných MLM vedoucích je MOTIVACE A CÍL, slyšeli jste o tom někdy? Já věřím, ze něco ano. Jenže jen chtít bohužel nestačí. Na začátku úspěchu musí být nejen touha, ale dále také motivace, která bude dostatečně silná na to, aby Vás nastartovala do té správné akce!

A co je tedy ta správná akce?

Správná akce není nic jiného, než Váš plán (Vaše mapa) vedoucí k Vašemu cíli. Každá cesta začíná vždy stanovením toho správného cíle. Lidé bez cílů, jsou často flustrovaní životem, jelikož vůbec neví, kam směřují a kam jdou.

Jejich životní naplní nakonec nezůstane nic jiného, než to, že svojí prací (kterou dokonce nemusí mít ani rádi), naplňují cíle někoho jiného. Lidi, udělejte s tím něco. Chcete to změnit? Pak neváhejte a udělejte to a udělejte to hned! Nikdy není pozdě na změnu.

A proč je motivace důležitá?

Jelikož, když budete mít silnou motivaci, překonáte všechny překážky na své cestě k úspěchu. Silná motivace ke správně akci téměř stojí a padá s úspěchem! Vždy, když se nám něco nepovede, motivace a naše cíle jsou to jediné o co se budeme moci opřít, když budeme znovu a znovu vstávat ze země.

Překážky jsou přece ale všude!

Nezoufejte a pamatujte na to, že není důležité, kolikrát člověk spadne, nýbrž pouze to, zda dokáže vždy znova a znova vstát! Když máte svoji silnou motivaci, pak to dokážete! Dokážete cokoliv, čemu sami dokážete uvěřit!

Vaše cíle, které Vás hodně motivují, si však musíte napsat, jelikož co je psáno, to je dáno! Vždy, když přijde překážka, čtěte svoje cíle a své motivace znovu a znovu, ať získáte novou sílu jít dál! Správně definována motivace ve Vás po přečtení vyvolá silnou emoci, která Vás prostě jednoduše nakopne!

Pokud se po přečtení svých stanovených motivací a cílů nebudete cítit nakopnuti, pak je přepracujete tak, aby byly pro Vás správné a dostatečně motivační.

Nepodceňujte sílu motivace, někdy je to to poslední, co člověku zbude!

Motivace a Vaše pevné cíle to je další důležitá část skládačky Vašeho úspěchu. Mějte krásný den a definuje a plánujete si v čase vše, čeho byste v životě chtěli dosáhnout a kam byste se chtěli dostat.

„Jen hvězdy jsou limit“!
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

2 Comments

 1. Olexandra
  29.10.2015 @ 21:43

  Super. Souhlasím s každým slovem. Jen postavené cíle nám pomáhají nevzdávat padat a vstávat.

  Reply

  • Michal Karmazín
   13.7.2019 @ 22:32

   Díky za koment Olexandro, ať se Vám moc daří, ve Vašem MLM 😉

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.