Spousta lidí funguje na principu, že hledají neustále ten ideální stav a podmínky k tomu, aby mohli začít konečně opravdu makat a dobýt svět. A vše tomu podmiňují.

A paradoxní je právě to, že jakmile dosáhnou tohoto vysněného ideálu, tak se rázem vše, jako lusknutím prstu, zase změní a opět tedy jsou tam, kde byli – zase jsou totálně ztracení a neví kudy kam…

Snažíte se meditovat? Každý den uběhnete půl-maraton? Cvičíte jógu? Určitě pro sebe děláte prospěšnou věc. Ale přestaňte si to klást jako podmínku, kterou musíte do puntíku splnit, než se rozhodnete, po hlavě se vrhnout do práce a vybudovat konečně ten Váš pořádný úspěch.

Nesnažte se čekat na ideální chvíli, podmínky, či šanci (ideální stav je mýtus)

Tak dejme tomu, že se třeba naučíte jógu a každé ráno budete meditovat. Postupně začnete budovat svůj ideální stav, až se do něj konečně, po spoustě dřiny dostanete.

Teď už jste si jistí, že vše zvládnete a že se dokážete postavit čelem ke všem výzvám. Cítíte se vážně báječně…

Ranní běh splněn, snídaně hotová, pracovní stůl uklizen, kytky jste zalili a ještě stihli vyvenčit psa. Teď už se můžete pustit konečně do práce, která Vám má vydělávat peníze. Ale zbyl vám na ni vůbec nějaký čas? 🙂

Jinými slovy, toto vysoké odhodlání a nasazení velmi rychle opadne, když se podíváte na své výsledky, které nejsou zrovna úžasné.

A tak začnete pochybovat o svém ideálu, přemýšlet, co děláte špatně a postupně si začnete hledat, zase nějaký nový rituál či “ideální stav”…. A tak je to pořád dokola, víte o čem mluvím? 🙂

Zastavte se!

Změňte své návyky. Dělejte svou práci, i když jí zrovna teď nevěříte!

Pokud zkrátka budete neustále potřebovat nějaký vymyšlený “ideální stav” předtím, než se pustíte do práce, pak to znamená, že sice budete trávit spoustu času různými (pro Vás) příjemnějšími činnostmi, jenže totálně bez výsledků!!

Na konci dne budete sice skvěle namotivovaní a možná i budete věřit ve svou skvělou práci … která ale nebude vůbec odvedená.

Přestaňte hledat nepodstatný “ideální stav”, bez kterého svou práci a aktivity nemůžete udělat!

Opřete se do práce hned teď!

Vydělal u vás ve Vaší MLM organizaci už peníze i někdo jiný než Vy? Určitě ano. Tak vidíte, lidé vydělávají, získávají peníze z produktu, nebo služby a cítí se skvěle, jako součást této firmy / či organizace. To znamená, že systém funguje, prezentace fungují a produkt/služba také.

Teď už zbývá jen poslední článek, který musí pracovat. A tím jste vy.

Nečekejte na nic, nesnažte se nalézt svou víru, prostě jděte a začněte potkávat lidi, poznávat je a ptát se jich, co si myslí o vaší příležitosti.

Tím to totiž celé začíná a tu víru, že to celé má smysl, upevníte tzv. “po cestě”, tím že to budete dělat, tak zakusíte první malé střípky úspěchu 😉 Nebojte se, přijde to! MLM je jen statistika – za každým NE, je blíže ANO! 🙂

Pojďte na to a ukažte, co ve vás je

Kolik máte doma knížek o osobním rozvoji? A kolik jste jich přečetli za poslední léta a kolik z toho dali do praxe? Nic proti nim nemám, ale mám jedno lepší řešení – běžte a začněte konat. Nestaňte se expertem v teorii o seberozvoji či MLM.

Opřete se do práce a ukažte všem v organizaci, co ve vás je.

Nečekejte na svůj “zázračný ideální rituál”, ani na kupu zkušeností a znalostí, nebo až se budete cítit jako MLM profesionál – MLM profesionály se stáváme v trhu, ne doma!

Spousta lidí se neustále věnuje učení a seberozvoji což je OK, ale když se NIKDY nepustí pořádně do práce, tak k čemu to celé bylo? To je velká chyba!

Přestaňte už čekat na ideální chvíli nebo stav, který nikdy nepřijde. Nečekejte na magisterský titul z podnikání. Na škole se dovíte spoustu informací o podnikání… které byly aktuální před 25 lety. Prostě jděte a začněte s prací v trhu hned teď – to je škola života – škola nejlepší! 😉

Pokud to uděláte, už teď vám můžu zaručit aspoň nějaké výsledky. Pamatujte – buď mám “ANO”, nebo se UČÍM! “NE” pro mě neexistuje 😉 

Bez práce nejsou koláče!

Nedokážu vám říct, za jak dlouho ty výsledky začnete mít. Můžete získat tisíc euro / 25.000 Kč hned během prvního měsíce, nebo během prvního roku. Ale pokud se budete neustále zaměřovat jen na teorii a nikdy nevyrazíte do terénu, nevyděláte je nikdy, to je jisté.

Je těžké se dostat do euforie a ideálního rozpoložení, když za sebou nemáte žádné výsledky. Pokud je chcete, musíte se opřít do práce a doopravdy konečně aspoň jednou v životě zamakat FAKT NA 100%!!

Teď ruku na srdce, jeli jste někdy v životě opravdu “naplno”? Je mi jasné, že mnoho lidí teď vůbec neví, o čem tady mluvím – ale já věřím, že vy mezi ně patřit nebudete!

Vyzývám Vás, zamakejte aspoň jednou v životě na “plné gule” a uvidíte, co se stane! 😉 A pak mi zkuste říct, že MLM nefunguje 🙂 Sním svůj klobouk, pokud mě přesvědčíte 😀

Doufám, že vám těch pár řádků pomůže a třeba rozhýbe i pár Vašich MLM kolegů pod Vámi. Moc Vám držím palce – jsem jeden z Vás 😉


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

Mrkněte na videa související s tímto tématem:

 

 
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩JAK NA IMPÉRIUM Z DOMU A BEZ KAPITÁLU?