Ach jo, vidím, že “můj” člověk dělá jiné MLM a já mám zlost!

Chtěli byste ho / ji zaškrtit, mám pravdu?! 😀 Jojo já vím přesně, jaký je to pocit zrady – kolik času a energie dostal(a) a on / ona si toho neváží!! Nejraději byste popadli telefon a ve zlosti mu / jí zavolali, co to jako má znamenat? (…ten příspěvek na Facebooku, kde propaguje úplně jinou MLM firmu, než tu Vaši!)

Ehhhhh to je pech, co s tím?

Víte proč jsem dal slovo MŮJ do uvozovek?

Protože v tom to právě je – nic takového v MLM neexistuje – v MLM nikdo VÁŠ NENÍ! Nelibí se Vám to, co? Ale je to prostě tak – pokud se s tímto nesmíříte, tak budete hodně trpět a budete se trápit a dokonce to může znamenat i Váš konec v MLM karieře.

V MLM jsme většinou jako OSVČ, tedy jako podnikatelé a fakt, nikdo nikomu nepatří, každý je samostatná jednotka – tedy podnikatel zodpovědný sám za sebe, který se rozhoduje svobodně v čem a s kým bude podnikat a dokonce i jak.

Koukněte na video, kde rozebírám, toto téma, co k takovému chování vede a co dělat, pokud se to stane – poučte se, ať se Vám toto děje co nejméně, na druhou stranu buďte v pohodě – stává se to i těm nejlepším 😉 Jsem na Vaší straně a souzním s Váma! M.
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩


MARKETINGOVÝ ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA!


DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 

2 Comments

 1. Jarek
  6.3.2019 @ 9:12

  Ja bych to resil tak, ze za tim clovekem osobne zajedu, dam si s nim kaficko a probereme to.

  Reply

  • Michal Karmazín
   11.8.2019 @ 10:56

   Jarku souhlasím, nicméně pokud se člověk už rozhodne, je mnohem více práce jej pak přimět zpět, pokud to vlastně ještě vůbec bude možné. Nejúčinnější je tomu předcházet, až se to stane, často je to ztracené… Už to nebude nikdy jako dřív, to mě praxe naučila 😉 Jo a díky za koment a mnoho úspěchů!

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.