Ach jo, vidím, že “můj” člověk dělá jiné MLM a já mám zlost!

Chtěli byste ho / ji zaškrtit, mám pravdu?! 😀 Jojo já vím přesně, jaký je to pocit zrady – kolik času a energie dostal(a) a on / ona si toho neváží!! Nejraději byste popadli telefon a ve zlosti mu / jí zavolali, co to jako má znamenat? (…ten příspěvek na Facebooku, kde propaguje úplně jinou MLM firmu, než tu Vaši!)

Ehhhhh to je pech, co s tím?

Víte proč jsem dal slovo MŮJ do uvozovek?

Protože v tom to právě je – nic takového v MLM neexistuje – v MLM nikdo VÁŠ NENÍ! Nelibí se Vám to, co? Ale je to prostě tak – pokud se s tímto nesmíříte, tak budete hodně trpět a budete se trápit a dokonce to může znamenat i Váš konec v MLM karieře.

V MLM jsme většinou jako OSVČ, tedy jako podnikatelé a fakt, nikdo nikomu nepatří, každý je samostatná jednotka – tedy podnikatel zodpovědný sám za sebe, který se rozhoduje svobodně v čem a s kým bude podnikat a dokonce i jak.

Koukněte na video, kde rozebírám, toto téma, co k takovému chování vede a co dělat, pokud se to stane – poučte se, ať se Vám toto děje co nejméně, na druhou stranu buďte v pohodě – stává se to i těm nejlepším 😉 Jsem na Vaší straně a souzním s Váma! M.
SDÍLET = LÍBILO SE MI TO!
⇩ DÍKY! 💘 DÁRKY NÍŽE ⇩JAK NA IMPÉRIUM Z DOMU A BEZ KAPITÁLU?